O NAS

Superius gaming to inicjatywa stworzona przez graczy dla graczy.

Pomysł narodził się w naszych głowach już dawno temu, gdy paczka kolegów przesiadywała w kafejkach internetowych godzinami spędzając czas przy tytułach takich jak CS 1.6 lub Warcraft 3. Przez kolejne lata grałem w wielu zespołach próbując swoich sił amatorsko lub półprofesjonalnie w grę Dota, później Dota 2.

Brak odpowiednich organizacji wspierających młodych graczy uniemożliwiał wielu osobom, jak i mi granie dla większych publiczności. Pewnego dnia postanowiłem coś zmienić i stworzyć organizację, która da szansę młodym, utalentowanym graczom z Polski spróbować swoich sił grając profesjonalnie pod szyldem Superius Gaming.

Naszymi priorytetami są zapewnić jak najlepsze warunki, po to, aby nasi zawodnicy mogli skupić się tylko i wyłącznie na grze. Cechuje nas również poważne oraz indywidualnie podejście do potrzeb naszych zawodników, chcemy dać Wam to czego mi nikt nigdy nie zapewnił.

Chcemy pokazać światu, że Polacy w kwestii e-sportu nie mają się czego wstydzić i są w stanie osiągać sukcesy na międzynarodowej scenie.

Udowodnijmy, że gaming to już nie bezproduktywne ‘walenie w joystick’(niestety nadal wiele osób tak to widzi) tyko pasja a nawet możliwość zarabiania pieniędzy jednocześnie oddając się swojemu hobby.